I Niedziela Wielkiego Postu

Intencje Mszy Świętej, 27.02.2023- 05.03.2023 r.
27 lutego 2023
Korpus Kadetów Zakonu Rycerzy Św. Jana Pawła II
3 marca 2023

Rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu, który służy przygotowaniu nas przez: modlitwę, post  i jałmużnę do obchodów Paschy, czyli Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa.                            

             ♦ II Niedziela Wielkiego Postu w Kościele w Polsce, to Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami.

♦  W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • w piątek – przypada I piątek miesiąca. Od godz. 9.00 odwiedzę z posługą sakramentalną chorych. Od  godz. 16.30 w kościele będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania; ; nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30., a Msza Święta o godz. 18.00.
  • w sobotę – święto św. Kazimierza Królewicza; w tym dniu przypada  I sobota miesiąca. Msza Św. z nabożeństwem do Niepokalanego Serca NMP o godz.18. 00. Zapraszam wszystkich czcicieli MB. Zapraszam także wszystkie wspólnoty Żywego Różańca.
  • w niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00- nabożeństwo Gorzkich Żali.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze  sprzątanie kościoła  i złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 10.00 parafian z Gałęzic nr 26,27a,27b,32,33,35a

    ♦ Dziś  w naszej parafii na Mszy Św. o godz. 12.00,  nastąpi przyjęcie czterech nowych Braci do CHORĄGWI  Zakonu Rycerzy Św. Jana Pawła II. Niech Pan Bóg będzie uwielbiony za tych kolejnych naszych Braci, którzy do tego dzieła przystąpili.