II Niedziela Wielkanocy, 24.04.2022 r.

Intencje Mszy Świętej, 25.04.2022 – 01.05.2022r
25 kwietnia 2022
III Niedziela Wielkanocna, 01.05.2022 r.
2 maja 2022

♦ Przeżywamy Niedzielę Bożego Miłosierdzia. To święto ustanowił papież  Św. Jan Paweł II, 30 kwietnia 2000 roku podczas Mszy Kanonizacyjnej Św. Siostry Faustyny. Niedziela ta rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia . Swoją modlitwą  wspieramy Caritas Diecezji Kieleckiej. Natomiast materialnym  darem serca możemy wesprzeć dzieła prowadzone przez Caritas wrzucając ofiarę do puszki.

   ♦ Od przyszłej niedzieli będziemy przeżywać  XIV Ogólnopolski Tydzień Biblijny, którego motywem przewodnim są słowa: „Jezus stanął pośród nich i rzekł: Pokój wam” (por. Łk 24,36).

♦ Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje urodziny, albo imieniny, życzymy wszelkich Łask Bożych, oraz opieki Świętych Patronów.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać za   sprzątanie kościoła  i złożone ofiary na kwiaty. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 10.00 parafian z Rykoszyna z ul. Dworskiej nr 16,14,10,8,6.

 ♦ Zachęcam do lektury pracy katolickiej. Do nabycia jest tygodnik: „Niedziela”,  a także miesięczniki: dla dzieci starszych: „Mały Gość Niedzielny”,  dla młodszych: „Promyczek Dobra”, dla dzieci najmłodszych: „Mały Promyczek”, a dla młodzieży dwumiesięcznik: „ Miłujcie się”.

♦ W najbliższą sobotę po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie dla młodzieży. Serdecznie zapraszam Młodych do naszego Domu Parafialnego.