III Niedziela Zwykła, 24.01.2021 r.

Intencje Mszy Świętej, 25.01.2021r. – 31.01.2021 r.
23 stycznia 2021
Intencje Mszy Świętej, 01.01.2021- 07.01.2021 r.
1 lutego 2021

♦ Dziś w III Niedzielę Zwykłą w ciągu roku, po raz drugi przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego.

         ♦  W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • w poniedziałek- święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła;
  • we wtorek- wspomnienie Świętych Tymoteusza i Tytusa;
  • w środę- wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza;
  • w czwartek- wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu;

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania w sobotę na godz. 10.00 parafian   z Rykoszyna z ul. Dworskiej nr 2 i z ul. Świętokrzyskiej nr 83,85,91,93.

♦ Pragnę wyrazić wdzięczność  tym wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.                  W czwartek z Pracowni Stolarskiej „U Salezjan”, został przywieziony nowy konfesjonał szafowy/zamykany, wykonany z drewna dębowego.           Bóg zapłać pewnej rodzinie za ofiarę w kwocie 10 000 zł. złożoną na ten cel.

W związku z trzęsieniem ziemi, które na przełomie roku nawiedzało Chorwację, odpowiadając na prośbę naszego bp Jana Piotrowskiego, dzisiejsza niedziela jest „Dniem solidarności z Chorwacją”. Naszych cierpiących braci wspieramy modlitwą oraz  zbiórką pieniędzy, które można złożyć wychodząc z kościoła.