Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

Intencje mszy Świętej, 22.11.2021 – 28.11.2021r.
22 listopada 2021
I Niedziela Adwentu, 28.11.2021 r.
28 listopada 2021

♦  Dziś przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent. Rekolekcje Adwentowe będziemy przeżywać od II Niedzieli Adwentu do wtorku. Poprowadzi je ks. Krzysztof Banasik -zastępca dyrektora Caritas w Kielcach.

♦ Odpowiadając na prośbę Przewodniczącego Episkopatu Polski abp. Stanisława Gądeckiego w miarę możliwości  możemy dziś wesprzeć Caritas Polska, która wspomaga migrantów na granicy. W sposób szczególny jednak  przez modlitwę wyraźmy naszą wdzięczność naszej Straży Granicznej, Policji, Żołnierzom Wojska Polskiego, a więc tym wszystkim, którzy strzegą naszej granicy. Módlmy się też o pokój w naszym kraju i świecie.

♦  W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • w poniedziałek- wspomnienie św. Cecylii. W tym dniu z racji 22 dnia miesiąca przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II będziemy modlić się o uświęcenie naszych rodzin. Zapraszam na kolejną katechezę i wspólną modlitwę. Msza św. o godz.18.00.
  • w środę – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung- Lac, prezbitera i Towarzyszy;

♦ Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła  i złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła  w sobotę o godz. 10.00. parafian z Osiedla Skałka blok nr  4 i 5.                             

♦ W czwartek odbędzie się spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii Św. Zapraszam na Mszę św. o 18.00. Po Mszy św. katecheza.

♦ W następną niedzielę o godz. 16.00 w naszym Domu Parafialnym spotkanie Wspólnoty Małżeństw św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszam.

♦ Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież, a także osoby dorosłe do korzystania ze świetlicy mieszczącej się przy naszym Domu Parafialnym. Świetlica jest czynna we wtorki, czwartki i soboty od godz. 17.00 do 20.00.