Uroczystość Wniebowzięcia NMP, 15.08.2021r.

XIX Niedziela Zwykła, 08.08.2021 r.
10 sierpnia 2021
Intencje Mszy Świętej, 16.08.2021 – 22.08.2021 r.
16 sierpnia 2021

♦  Dziś przeżywamy Uroczystość Wniebowzięcia NMP.

♦  W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • we wtorek – wspomnienie Św. Jacka;
  • w piątek- Św. Bernarda ;
  • w sobotę – wspomnienie Św. Piusa X ;

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy zadbali o uroczysty charakter procesji  w czasie uroczystości odpustowych. Strażakom za asystę, tym którzy nieśli baldachim, feretrony, chorągwie. Bóg zapłać Szafarzom, p. Kościelnemu, p. Organiście i Ministrantom. Słowa wdzięczności kieruję do p. Jolanty Świebodzkiej za wystrój kościoła kwiatami i do p. Różyckich za ofiarowane słoneczniki.

     ♦ Składam serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze  sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 10.00 parafian z Rykoszyna z ul. Świętokrzyskiej nr 183,172,170,168,179,177.                                                       

♦  Pragnę wyrazić wdzięczność  tym wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel.

♦ Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby żaden Pielgrzym z  Pieszej Pielgrzymki Kieleckiej z naszej parafii nie odszedł głodny. Dziękuję za ogromną życzliwość okazaną Pielgrzymom.

♦  W tym tygodniu Msze św. będą sprawowane codziennie o godz.18.00.

♦  Zachęcam do lektury prasy katolickiej.