VI Niedziela Wielkanocna, 22.05.2022 r.

V Niedziela Wielkanocy, 15.05.2022 r.
16 maja 2022
Intencje Mszy Świętej, 23.05.2022- 29.05.2022 r.
23 maja 2022

♦ Przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocy.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • we wtorek- wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych
  • w czwartek- wspomnienie św. Filipa Nereusza. W tym dniu będziemy modlić się za wszystkie Matki z racji ich święta.

♦ W przyszłą niedzielę  Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

 ♦ Wczoraj na Mszy Św. o godz. 11.00, dwadzieścia sześć  dzieci naszej parafii przystąpiło uroczyście do I Komunii Św. Dziękując za dar Eucharystii od dzisiaj przeżywają Biały Tydzień. W czwartek udadzą się na Pielgrzymkę dziękczynną do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Krakowskich Łagiewnik. Wyjazd o godz.6.00.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać pani Katechetce za przygotowanie dzieci do  I Komunii, panu Organiście  za przygotowanie śpiewów, panu Kościelnemu i Ministrantom za posługiwanie   w czasie liturgii. Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych za wystrój kościoła i za  kwiaty.  Dziękuję rodzicom dzieci z kl. II.  za posprzątanie kościoła i otoczenia kościoła  na uroczystość I Komunii.

Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 10.00 parafian z Rykoszyna z ul. Różanej nr 4,5,9,11,13,15.

♦ Dziś o godz. 16.00 w naszym Domu parafialnym odbędzie się Spotkanie Wspólnoty Małżeństw św. Jana Pawła II . Serdecznie zapraszam.