XV Niedziela Zwykła, 10.07.2022 r.

Intencje Mszy Świętej, 11.07.2022. – 17.07.2022 r.
11 lipca 2022
XXVI Niedziela Zwykła, 17.-7.2022 r.
18 lipca 2022

♦ Przeżywamy dziś XV Niedzielę Zwykłą.

♦ W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • w poniedziałek- wspomnienie św. Benedykta , patrona Europy. W tym dniu w naszej parafii będziemy modlić się o nowe, święte i liczne powołania do Służby Bożej w Kościele. W tej intencji Msza Św. o godz. 7.00. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
  • we wtorek- wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu;
  • w środę- wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta;

W tym dniu o 19.30 kolejne Nabożeństwo Fatimskie;

  • w piątek- wspomnienie Św. Bonawentury;
  • w sobotę –wspomnienie NMP z Góry Karmel.

♦ Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje urodziny, albo imieniny, życzymy wszelkich łask Bożych, oraz opieki Świętych Patronów.

♦ Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła  i złożoną ofiarę. Do sprzątania naszego kościoła zapraszam w sobotę na godz. 10.00 parafian z Rykoszyna z ul. Świętokrzyskiej nr 99,105,88,107,109,111.

♦ Pragnę wyrazić wdzięczność wszystkim tym, którzy modlitwą i ofiarą wspierają nasze prace. Bóg zapłać za złożone ofiary w tym ostatnim czasie. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na dalsze prace przy naszym kościele.

♦ Zachęcam do lektury pracy katolickiej. Do nabycia jest tygodnik: „Niedziela”, dla dzieci: „ Mały Gość Niedzielny”, a dla młodzieży dwumiesięcznik: „ Miłujcie się”.