XVIII Niedziela Zwykła, 31.07.2022 r.

Intencje Mszy Świętej, 01.08.2022 – 07.08.2022 r.
1 sierpnia 2022
Ks. Bogdan Giemza o najnowszej publikacji
4 sierpnia 2022

♦ Przeżywamy dziś XVIII Niedzielę Zwykłą.

♦ W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • w poniedziałek- wspomnienie św. Alfonsa Marię Liguoriego;
  • w czwartek- wspomnienie św. Jana Marii Vianneya
  • w piątek- przypada I piątek miesiąca. Od godz. 9.00 udam się z posługą sakramentalną do chorych. Od godz.  17.00 w kościele  będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Msza Święta i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18.00.
  • w sobotę – święto Przemienienia Pańskiego.

W tym dniu przypada  I sobota miesiąca. Msza Św. z nabożeństwem do Niepokalanego Serca NMP  o godz. 18. 00.

♦ Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.     Do sprzątania naszego kościoła zapraszam w sobotę na godz. 10.00. parafian   z Rykoszyna  z ul. Świętokrzyskiej nr 106,129,110,131 i ul. Ziemska nr 1,2,3.

♦  W najbliższą niedzielę 07 sierpnia Msza Św. o godz. 12.00 będzie sprawowana na cmentarzu. Będziemy modlić się za wszystkich naszych zmarłych.  Proszę o zrobieniu porządku na grobach naszych bliskich.

♦ 41 Kielecka Piesza Pielgrzymka rozpocznie się 5 sierpnia w Wiślicy Mszą św. o godz. 18:00. Na pątniczy szlak wyruszy tradycyjnie następnego dnia, aby przez Pińczów, Dębską Wolę dotrzeć 8 sierpnia do Kielc. W następny dzień czyli 9 sierpnia  pielgrzymi przejdą m.in. przez Piekoszów, a także przez naszą parafię. Przy naszym kościele zatrzymają się, by chwilę odpocząć. Tradycyjnie będziemy mogli okazać serce naszym Pielgrzymom częstując ich ciastem  i napojami.  Natomiast w dniu 8 sierpnia będziemy gościć na terenie naszej parafii Pielgrzymkę Sandomierską. Pielgrzymi zatrzymają się na obiad ok. 12.00. W imieniu Pielgrzymów zwracam się z ogromną prośbą o przygotowanie posiłku.