XXII Niedziela Zwykła, 30.08 2020 r.

Intencje Mszy Świętej, 31.08.2020 r. – 06.09.2020 r.
30 sierpnia 2020
XXIII Niedziela Zwykła, 06.09.2020 r.
7 września 2020

♦ W XXII Niedzielę Zwykłą  w naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy dzień dziękczynienia Panu Bogu  za tegoroczne plony. Natomiast                  w  niedzielę 6 września odbędą się dekanalne dożynki  w Piekoszowie. Proszę parafian ze Skałki o reprezentowanie naszej wspólnoty na tej uroczystości. Zachęcam także  do udziału w dożynkach dekanalnych pozostałych parafian.

♦   W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • we wtorek– 1 września rozpoczyna się kolejny rok szkolny i katechetyczny.W tym dniu wspominamy także 81 rocznicę wybuchu II wojny światowej.
  • w czwartek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego
  • w piątek – przypada I piątek miesiąca. Od godz.  17.00 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Msza Święta                                   i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18.00. Od godz. 9.00 udam się z posługą sakramentalną do chorych.
  • w sobotę- przypada I sobota miesiąca. Msza Św. z nabożeństwem do Niepokalanego Serca NMP o godz. 18.00. Zapraszam wszystkich czcicieli MB.

♦ W niedzielę 6 września na Mszy Św. o godz. 12.00 grupa dzieci przyjmie I Komunię Św. Otoczmy ich naszą modlitwą. Na tę. Mszę Św. zapraszam dzieci komunijne ich rodziców, chrzestnych i najbliższą rodzinę.

Spowiedź dzieci, rodziców i chrzestnych w czwartek o godz. 16.00.

♦ Składam serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze  sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, a Nowożeńcom za piękne kwiaty. Zapraszam do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 9.00  drugą grupę rodziców dzieci, które ukończyły II klasę SP.

   ♦ Zachęcam do lektury pracy katolickiej.