XXIII Niedziela Zwykła, 06.09.2020 r.

XXII Niedziela Zwykła, 30.08 2020 r.
30 sierpnia 2020
Intencje Mszy Świętej, 07.09.2020 r. – 13.09.2020 r.
7 września 2020

♦  Dziś przeżywamy XXIII Niedzielę Zwykłą.

♦  W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • we wtorek – święto Narodzenia NMP- odpust w parafii Piekoszów. Msza Św. w naszym kościele o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam.

W przyszłą niedzielę kolejne w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszam do wspólnej modlitwy na godz. 19.30.

♦ Dziś na Mszy Św. o godz. 12.00,  dzieci klasy III przystąpią uroczyście do    I Komunii Św. Dziękując za dar Eucharystii od jutra będą  przeżywać Biały Tydzień.

♦ Bóg zapłać pani Katechetce za przygotowanie dzieci do I Komunii, panu Organiście za przygotowanie śpiewów. Rodzicom dzieci komunijnych i Nowożeńcom dziękuję za wystrój kościoła i za kwiaty. Dziękuję rodzicom dzieci z kl. III za sprzątanie kościoła i otoczenia kościoła.

♦ Zapraszam do sprzątania naszego kościoła  w sobotę o godz. 10.00. parafian z Gałęzic nr 36,41,37a, 39,42 i p. Kosińscy.                                                                                                               

♦ Dziś odbędą się dekanalne dożynki w Piekoszowie. Uroczysta Msza Św. zostanie odprawiona o godz. 12.00.

♦ W przyszłą niedzielę dzieci, które przyjęły w ubiegłym roku I Komunię św. będą przeżywać swoje dziękczynienie za dar Eucharystii.

Z woli Ojca Świętego Franciszka zbiórka na Ziemię Świętą w roku 2020 z powodu pandemii koronawirusa została przeniesiona z Wielkiego Piątku na niedzielę,  13 września – w przeddzień Święta Podwyższenia Krzyża Świętego. 

♦ Pragnę wyrazić wdzięczność  tym wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel.