XXIV Niedziela Zwykła, 12.09.2021 r.

Intencje Mszy Świętej, 13.09.2021 – 19.08.2021 r.
13 września 2021
XXV Niedziela Zwykła, 19.09.2021 r.
18 września 2021

♦  Dziś przeżywamy XXIV Niedzielę Zwykłą. Dziś  o godz. 12:00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie-Wilanowie odbędzie się beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej. To wielka radość dla Kościoła i naszej Ojczyzny.

• w poniedziałek – kolejne w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.

Zapraszam do wspólnej modlitwy na godz. 19.30.

• we wtorek – święto Podwyższenia Krzyża Św.
  • w środę – wspomnienie NMP Bolesnej;
  • w czwartek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza i Cypriana;
  • w sobotę – święto św. Stanisława Kostki.

W tym dniu, o godz. 12.00 przez posługę Ks. Bp Andrzeja Kalety  grupa młodzieży naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania. Otoczmy ich naszą modlitwa.

Spowiedź młodzieży, rodziców i świadków codziennie pół godziny przed Mszą Św. i w piątek o godz.16.00.

♦ Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Do sprzątania naszego kościoła zapraszam w czwartek na godz. 15.30. rodziców młodzieży przystępującej do Sakramentu Bierzmowania.

♦ Pragnę wyrazić wdzięczność  tym wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel.

♦ W środę odbędzie się spotkanie  rodziców dzieci klasy III . Serdecznie Was zapraszam.