XXV Niedziela Zwykła, 19.09.2021 r.

XXIV Niedziela Zwykła, 12.09.2021 r.
13 września 2021
Intencje Mszy Świętej, 20.09.2021 – 26.09.2021 r.
21 września 2021

♦  Dziś przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą.

♦  W tym tygodniu w liturgii Kościoła :

  • we wtorek- święto św. Mateusza;
  • w środę– z racji 22 dnia miesiąca, przez wstawiennictwo św. Jana

               Pawła II będziemy modlić się za nasze rodziny . Msza Św. w naszym 

                kościele o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam;

  • w czwartek – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny;

           ♦ W sobotę grupa młodzieży przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania.  Dziękując za dar tego sakramentu módlmy się za tych Młodych, aby byli świadkami Chrystusa Zmartwychwstałego. Młodzież, która przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na Mszę Św. dziękczynną, która będzie sprawowana w Waszej intencji w najbliższą niedzielę 26 września o godz. 12.00. Zapraszam także rodziców.

♦ Bóg zapłać pani Katechetce za przygotowanie młodzieży do Bierzmowania, panu Organiście za przygotowanie śpiewów. Dziękuję panu Kościelnemu i Służbie Liturgicznej. Rodzicom dziękuję za wystrój kościoła  za kwiaty, za sprzątanie kościoła i otoczenia kościoła, a także za złożoną ofiarę na prace w naszym kościele.    

  ♦ W sobotę, 2 października 2021 r. w Bazylice Katedralnej odbędzie się XIII Diecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca. Czas wspólnego pielgrzymowania będzie także zakończeniem Jubileuszu 850-lecia Bazyliki Katedralnej zbudowanej w 1171 r.  Z naszej parafii organizujemy wyjazd na Pielgrzymkę. W zakrystii można zapisać się na wspólny wyjazd.

 ♦ Zapraszam do sprzątania naszego kościoła  w sobotę o godz. 10.00 parafian z Rykoszyna z ul. Świętokrzyskiej nr 206,210,212,214,213,216,218A

♦ Pragnę wyrazić wdzięczność  tym wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wspierają prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel.